PEFs landsmøte
Hvert tredje år arrangerer Psoriasis- og eksemforbundet landsmøte.
Forrige landsmøte i PEF ble avholdt på Quality Airport Hotel Gardermoen 26.-27. oktober 2024.
Landsmøtet skal behandle og fatte vedtak for forbundets årsberetninger og årsregnskap for landsmøteperioden, forbundets langtidsprogram og mål- og strategidokumenter, samt vedtak som berører kontingenter og kontingentandeler og saker nevnt i innkallingen. Landsmøtet velger sentralstyre, kontrollkomite og valgkomite for neste periode.
Landsmøtet består av en utsending fra hvert fylkes- og lokallag, samt representantskapets representanter, sentralstyret og kontrollkomiteen.
Representantskapet
Representantskapet er PEFs høyeste besluttende organ mellom landsmøtene.
I år ble representantskapsmøtet i PEF gjennomført 6.-7. september på Quality Airport Hotel Gardermoen.
Representantskapet innkalles minst en gang hvert år eller når 1/3 av fylkeslagene krever dette, og sørger for at organisasjonens virksomhet drives i samsvar med vedtektene og landsmøtets vedtak.
Landsdelskonferanser
Det gjennomføres jevnlig landsdelskonferanser i Psoriasis- og eksemforbundet.